AOCJY-40.000MHZ
Partnumber:
AOCJY-40.000MHZ
Manufacturer:
Abracon
products.category:
LED
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator VC-OCXO 40MHz ±5ppb (Stability) 15pF LVCMOS 55% 3.3V 5-Pin SMD Tray