AOCJYR-20.000MHZ-M5627LF
Partnumber:
AOCJYR-20.000MHZ-M5627LF
Manufacturer:
Abracon
Availability:
Out of stock
Package
Oscillator OCXO 20MHz ±0.5ppm (Tol) ±0.02ppm (Stability) 20pF LVCMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD Bulk