AORN1001AT5
Partnumber:
AORN1001AT5
Manufacturer:
VISHAY/Thin Film
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thin Film NET 1K Ohm 0.1% 0.4W ±25ppm/°C VOLT/D Molded 8-Pin SOIC Gull Wing SMD Automotive T/R