Partnumber: AP1117Y18L-13
Manufacturer: DIODES INCORPORATED
products.category: Diode Dynamics
Availability: 1022 in stock
SKU: AP1117Y18L-13
decrease increase
Package LDO VOLTAGE REGULATORS LDO BI 1.0A 1.3V 12V 3.3V 1.8V FIX