AP1118D15LA
Partnumber:
AP1118D15LA
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
SKU:
AP1118D15LA
Package
LDO Regulator Pos 1.5V 1A 6-Pin(5+Tab) TO-252 T/R