AP1118D33LA
Partnumber:
AP1118D33LA
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 1A 6-Pin(5+Tab) TO-252 Tube