AP1509-33SG-13
Partnumber:
AP1509-33SG-13
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
AP1509-33SG-13
Package
Conv DC-DC 4.5V to 22V Step Down Single-Out 3.3V 2A 8-Pin SOP T/R