AP2114H-1.8TRG1
Partnumber:
AP2114H-1.8TRG1
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 1.8V 1A 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R