AP2120N-3.3TRG1
Partnumber:
AP2120N-3.3TRG1
Manufacturer:
DIODES INCORPORATED
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
936 in stock
SKU:
AP2120N-3.3TRG1
Package
LDO REGULATOR POS 3.3V 0.15A 3-PIN SOT-23 T/R