AP2121AK-1.8TRE1
Partnumber:
AP2121AK-1.8TRE1
Manufacturer:
BCD SEMICONDUCTOR MANUFACTURING LIMITED
Availability:
1971 in stock
SKU:
AP2121AK-1.8TRE1
Package
LDO REGULATOR POS 1.8V 0.2A 5-PIN SOT-25 T/R