AP2121AK-1.8TRG1
Partnumber:
AP2121AK-1.8TRG1
Manufacturer:
BCD SEMICONDUCTOR MANUFACTURING LIMITED
Availability:
917 in stock
SKU:
AP2121AK-1.8TRG1
Package
LDO REGULATOR POS 1.8V 0.2A 5-PIN SOT-25 T/R