AP2125K-3.3TRG1
Partnumber:
AP2125K-3.3TRG1
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.36A 5-Pin SOT-23 T/R