AP2127K-3.3TRG1
Partnumber:
AP2127K-3.3TRG1
Manufacturer:
Diodes Incorporated
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.4A 5-Pin SOT-25 T/R