AP2210K-3.3
Partnumber:
AP2210K-3.3
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.3A 5-Pin SOT-23 T/R