AP2210K-3.3TR
Partnumber:
AP2210K-3.3TR
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Positive LDO Regulator, 3.3V, 0.5V Dropout, PDSO5, ROHS COMPLIANT, SOT-23, 5 PIN