AP63201WU-7
Partnumber:
AP63201WU-7
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Conv DC-DC 3.8V to 32V Synchronous Step Down Single-Out 2A 6-Pin TSOT-26 T/R