AP7217D-12YG-13
Partnumber:
AP7217D-12YG-13
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 1.2V 0.6A 4-Pin(3+Tab) SOT-89 T/R