AP7362-33HA-7
Partnumber:
AP7362-33HA-7
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 1.5A 8-Pin UDFN EP T/R