AP7381-33Y-13
Partnumber:
AP7381-33Y-13
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.15A 4-Pin(3+Tab) SOT-89 T/R