APSA6R3ELL331MFA5G
Partnumber:
APSA6R3ELL331MFA5G
Manufacturer:
United Chemi Con
products.category:
C/R/E
Availability:
997400 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer 330uF 6.3VDC 20%( 6.3 X 10.5mm) Radial 2.5mm 0.028 Ohm 3190mA 2000h 105°C Bulk