APT30D100B
Partnumber:
APT30D100B
Manufacturer:
APTMICROS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1221 in stock
SKU:
APT30D100B
Package
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 30A, 1000V V(RRM), Silicon, TO-247, TO-247, 2 PIN