Partnumber: APT30D40BCTG
Manufacturer: APT/Microsemi
products.category: Diode Dynamics
Availability: 909 in stock
SKU: APT30D40BCTG
decrease increase
Package Diode Switching 400V 30A 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube