APT30D40BG
Partnumber:
APT30D40BG
Manufacturer:
Microchip/APT
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Switching 400V 30A 2-Pin(2+Tab) TO-247 Tube