APT30D60B
Partnumber:
APT30D60B
Manufacturer:
ADVANCED POWER TECHNOLOGY
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1649 in stock
SKU:
APT30D60B
Package
DIODE SWITCHING 600V 30A 2-PIN(2+TAB) TO-247