Partnumber: APT5010JFLL
Manufacturer: Microsemi
products.category: others
Availability: 602 in stock
SKU: APT5010JFLL
decrease increase
Package Trans MOSFET N-CH 500V 41A 4-Pin SOT-227 Tube