APT5010JLC
Partnumber:
APT5010JLC
Manufacturer:
Advanced Power Technology
Availability:
10000 in stock
Package
Power Field-Effect Transistor, 44A I(D), 500V, 0.1ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, ISOTOP-4