APT5010LLC
Partnumber:
APT5010LLC
Manufacturer:
Microsemi/APT
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1119 in stock
SKU:
APT5010LLC
Package
Trans MOSFET N-CH 500V 47A 3-Pin(3+Tab) TO-264