APT5014LVR
Partnumber:
APT5014LVR
Manufacturer:
Microchip Technology
products.category:
IC CHIPS
Availability:
1378 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 500V 37A 3-Pin(3+Tab) TO-264