APT5015BVR
Partnumber:
APT5015BVR
Manufacturer:
Microchip Technology/APT
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 500V 32A 3-Pin(3+Tab) TO-247