APT60D60BG
Partnumber:
APT60D60BG
Manufacturer:
Microchip Technology
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Switching 600V 60A 130ns 2-Pin(2+Tab) TO-247 Tube