APXE100ARA331MH80G
Partnumber:
APXE100ARA331MH80G
Manufacturer:
United Chemi Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer 330uF 10VDC 20%( 8 X 7.7mm) SMD 0.019 Ohm 3390mA 2000h 105°C T/R