APXE100ARA471MJ80G
Partnumber:
APXE100ARA471MJ80G
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer 470uF 10VDC 20%( 10 X 7.7mm) SMD 0.019 Ohm 3800mA 2000h 105°C T/R