APXE6R3ARA101ME61G
Partnumber:
APXE6R3ARA101ME61G
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer 100uF 6.3VDC 20%( 5 X 5.8mm) SMD 0.024 Ohm 2500mA 2000h 105°C T/R