APXF2R5ARA102MH80G
Partnumber:
APXF2R5ARA102MH80G
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer 1000uF 2.5VDC 20%( 8 X 7.7mm) SMD 0.009 Ohm 4500mA 2000h 105°C T/R