APXF6R3ARA331MF61G
Partnumber:
APXF6R3ARA331MF61G
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer 330uF 6.3VDC 20% (6.3 X 5.8mm) SMD 0.01 Ohm 3900mA 2000h 105°C T/R