APXG160ARA221MF80G
Partnumber:
APXG160ARA221MF80G
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer 220uF 16VDC 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 0.022 Ohm 3300mA 15000h 105°C T/R