APXG160ARA271MH70G
Partnumber:
APXG160ARA271MH70G
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer 270uF 16VDC 20% (8 X 6.7mm) SMD 0.022 Ohm 3300mA 15000h 105°C T/R