APXG160ARA561MHA0G
Partnumber:
APXG160ARA561MHA0G
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer 560uF 16VDC 20% (8 X 10mm) SMD 0.018 Ohm 3900mA 15000h 105°C T/R