APXW012A0X3-SRZ
Partnumber:
APXW012A0X3-SRZ
Manufacturer:
ABB
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 1-OUT 3V to 18V/-3.3V to -18V 12A 9-Pin SMD Module T/R