AQ11EM560FA7BE
Partnumber:
AQ11EM560FA7BE
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 56pF 150V +90±20ppm/C 1% Pad SMD 175°C Bulk