AQ12EA0R6BAJME\500
Partnumber:
AQ12EA0R6BAJME\500
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.6pF 150V C0G 0.1pF Pad SMD 175°C T/R