AQ12EM4R7BAJME
Partnumber:
AQ12EM4R7BAJME
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 4.7pF 150V +90±30ppm/C 0.1pF Pad SMD 175°C T/R