AQ1AD2-3/28VDC
Partnumber:
AQ1AD2-3/28VDC
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Relay SSR 28V DC-IN 1A 200V DC-OUT 4-Pin SIL