AQR20A2-S-ZV18/28VDC
Partnumber:
AQR20A2-S-ZV18/28VDC
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Relay
Availability:
99990 in stock
Package
Relay SSR 28V DC-IN 20A 250V AC-OUT 4-Pin