AR100KL.25
Partnumber:
AR100KL.25
Manufacturer:
TT Electronics
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound POT 100K Ohm 3% 5W 10(Elec)/10(Mech)Turns 6.34mm Solder Lug Panel Mount Box