AR151C104K4R
Partnumber:
AR151C104K4R
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 100V X7R 10% Radial 2.54mm 125°C Automotive Bulk