AR205F104K4R
Partnumber:
AR205F104K4R
Manufacturer:
Kyocera AVX Components
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X8R, 15% TC, 0.1uF, Through Hole Mount, 2012, RADIAL LEADED