ARN30A24
Partnumber:
ARN30A24
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Signal Relay 24VDC 1.8KOhm SPDT(16.8x11.8x10)mm SMD Microwave Relay