AS1362-BTTT-45
Partnumber:
AS1362-BTTT-45
Manufacturer:
ams AG
products.category:
others
Availability:
763 in stock
SKU:
AS1362-BTTT-45
Package
LDO Regulator Pos 4.5V 0.3A 6-Pin TSOT-23 T/R