AS1363-BSTT-33
Partnumber:
AS1363-BSTT-33
Manufacturer:
ams AG
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.5A 6-Pin SOT-23 T/R